• Dobra Uczelnia - Dobra Praca

  Miło nam poinformować, że Gdańska Szkoła Wyższa otrzymała na rok akademicki 2012/2013 certyfikat "Dobra Uczelnia – Dobra Praca".

  Certyfikat ten ma na celu popularyzować oraz wyróżniać dobre wzorce w sektorze szkolnictwa wyższego w zakresie innowacyjnych i kreatywnych działań na rzecz tworzenia perspektyw zawodowych. Uczelnie, które są uhonorowane certyfikatem "Dobra Uczelnia – Dobra Praca", zostały poddane wnikliwej analizie pod kątem m.in. funkcjonowania jednostek uczelnianych na rzecz absolwentów, dostosowania programu nauczania do potrzeb rynku pracy, krajowych i zagranicznych programów stażowych, współpracy uczelni z pracodawcami z regionu, a także wykorzystania nowoczesnych technologii w obszarze administracji i zarządzania uczelni oraz korzystania z zasobów wiedzy w Internecie.

 • Wykład specjalny: Tajemnice pieniędzy i dokumentów

  Biuro Karier Gdańskiej Szkoły Wyższej, w ramach „seminarium kwalifikacji zawodowych”, wraz z firmą DCB S.A. zapraszają na
  SPECJALNY WYKŁAD DLA STUDENTÓW GSW

  inaugurujący wprowadzenie cyklu specjalistycznych szkoleń dotyczących rozpoznawania auten­tyczności banknotów, monet i dokumentów, skierowanych w szczególności dla osób planujących karierę w branży finansowej, bankowej i handlowej. Szkolenia DCB są zatem doskonałą inwestycją w rozwój osobisty każdego, kto już na początku drogi zawodowej dba o swój łatwiejszy start.
  Poprzedzi je zwiastun:

  TAJEMNICE PIENIĘDZY I DOKUMENTÓW

  02.12.2012 r. (niedziela) w godzinach 16:05-17:35 w sali nr 1
  w siedzibie Gdańskiej Szkoły Wyższej, Gdańsk, ul. Wydmy 3.