Dni Kariery 2013

Dni Kariery® 2013 na Uniwersytecie Gdańskim

Wiosenna edycja targów pracy, praktyk i staży Dni Kariery® odbędzie się już 12 marca 2013 roku na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku, dzięki inicjatywie organizacji AIESEC. To doskonała okazja dla studentów i absolwentów do poznania ofert pracy wielu firm znanych w całym kraju i na świecie.

12 marca 2013 roku na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku studenci i absolwenci szkół wyższych będą mieli okazje spotkać się z przedstawicielami blisko 50 firm z Pomorza oraz z innych regionów Polski na największych w Polsce targach pracy, praktyk i staży. Dni Kariery® to jedno z największych przedsięwzięć na rynku pracy i wśród społeczności studenckiej.

Podczas tegorocznej edycji Dni Kariery® na studentów będą czekały m.in. oferty pracy, praktyk i staży takich firm, jak: Thomson Reuters, Ernst & Young, PwC, Deloitte czy KPMG. Jest to doskonała okazja dla młodych ludzi, która daje możliwość rozmowy z pracownikami poszczególnych przedsiębiorstw i pozwala zdecydować, gdzie chcą rozpocząć swoją karierę zawodową. Dzięki temu, że w targach bierze udział wiele firm – w zeszłym roku było ich niemal 50 – studenci i absolwenci będą mogli porównać oferowane propozycje pracy, praktyk i staży. Co więcej, studenci uczestniczący w targach mogą już na miejscu zostawić swoje CV po zweryfikowaniu, które oferty są dla nich najbardziej interesujące.

Jak co roku patronat honorowy nad wydarzeniem Dni Kariery® 2013 objęli prezydenci Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz władze Uniwersytetu Gdańskiego i Politechniki Gdańskiej.

Więcej szczegółów na www.dnikariery.pl. Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o Dniach Kariery polub stronę na Facebooku: www.facebook.com/DniKariery.

Zapraszamy!

Data wydarzenia: wtorek, 12 Marzec, 2013