[edytowano 03.04.2020]

W najbliższy weekend 4-5 kwietnia 2020 r. poprowadzone zostaną wykłady on-line poprzez Platformę ClickMeeting dla części studentów, którzy mieli zaplanowane zajęcia w tych dniach.

  1. Wszystkim studentom, którzy mają zaplanowane wykłady, w dniu 03.04.2020 ok. godz. 15 zostały rozesłane automatyczne maile z platformy; nadawcą ich jest "GSW Gdańsk". Bardzo prosimy o sprawdzanie poczty e-mail (również SPAMU). W przypadku braku takiej korespondencji, prosimy o maila na adres wydawnictwo@gsw.gda.pl zawierającego: imię i nazwisko, adres e-mail oraz nazwę grupy studenckiej.
  2. Po otwarciu maila prosimy o zaakceptowanie udziału (pkt 1 na poniższym rys.).
  3. Tuż przed planowaną godziną rozpoczęcia wykładu prosimy o rozpoczęcie udziału poprzez przycisk "Dołącz" w tym samym mailu (pkt 2 na poniższym rys.).
  4. Udział w wykładzie jest możliwy wyłącznie poprzez wyżej opisaną procedurę, tylko w mailu otrzymanym z platformy. Nie jest możliwe zalogowanie się kilku osób z jednego maila (np. przesłanego przez innego studenta).
  5. Dla każdego wykładu przychodzi oddzielny mail. Każdorazowo należy przejść procedurę opisaną wyżej.
  6. Przypominamy, że wszystkie materiały zamieszczone przez prowadzących zajęcia, a także ich wizerunek, są chronione przepisami prawa autorskiego. Niedozwolone jest samodzielne publikowanie tych materiałów oraz wizerunku wykładowców na innych portalach albo w inny publiczny sposób, bez zgody wykładowców.

Harmonogram spotkań poniżej (do pobrania w pliku PDF).

Przykład fragmentu maila z zaproszeniem na wykład
Przykład fragmentu maila z zaproszeniem na wykład
AttachmentSize
Binary Data bytes
Kategoria powiadomień: Dziekanat, Słupsk