Targi pracy Career EXPO 26.11.2015

Gdańska Szkoła Wyższa bardzo gorąco zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału w targach pracy Career EXPO w Gdańsku, nad którymi objęła honorowy patronat.

Targi odbędą się 26 listopada 2015 r. w godz. 11:00-19:00 w hali Amber Expo w Gdańsku (ul. Żaglowa 11, przy zbiegu z ul. Marynarki Polskiej).

Podczas wydarzenia odwiedzający po raz kolejny będą mogli porozmawiać z przedstawicielami ponad 50 firm z Gdańska i całej Polski, skorzystać z doradztwa zawodowego, szkoleń, a nawet odbyć błyskawiczną rekrutację do wybranej firmy.

Targi Career EXPO to świetna okazja, aby bacznie przyjrzeć się swojej karierze zawodowej, poszerzyć kompetencje i zaktualizować swoją wiedzę o rynku pracy, a w efekcie – być może zmienić pracę na lepszą. W gdańskiej odsłonie targów swój udział zdeklarowało ponad 50 lokalnych i ogólnopolskich firm, które prowadzą aktywne rekrutacje w wielu sektorach, głównie: IT, finansowym, sprzedażowym, inżynieryjnym, BPO/SSC, marketingowym, logistycznym, konsultingowym, obsługi klienta, językowym.

Wydarzenie zbudowane jest wokół tzw. stref, w których każdy może znaleźć odpowiadającą mu wiedzę lub aktywności:

  1. strefa szkoleń,
  2. strefa wystawców,
  3. strefa szybkiej rekrutacji,
  4. strefa rozwoju,
  5. strefa merytoryki.

Udział w Career EXPO jest darmowy, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja. Najlepiej to zrobić za pośrednictwem serwisu: https://careerexpo.pl/rejestracja/gdansk, skąd można pobrać swój darmowy, imienny bilet.

Więcej informacji do plikach PDF do pobrania poniżej, na: www.careerexpo.pl oraz na: www.facebook.com/pl.CareerEXPO.

Data wydarzenia: Thursday, 26 November, 2015