GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 25.04.2018

Znajdujesz sie w:

data dodania:
02.09.2008,
dodał:
tm

Drukuj Koło menedżerskie

Ogólnie

Studenckie koła naukowe mają za zadanie pobudzanie i rozszerzanie zainteresowań naukowych i zawodowych studentów, rozwijanie wiedzy i umiejętności analitycznych w odniesieniu do wybranych problemów oraz zdobywanie nowych, inspirujących doświadczeń i kontaktów przydatnych w pracy zawodowej i działalności publicznej. Serdecznie zapraszamy.


Informacje o kole naukowym

Na spotkania zapraszani są menedżerowie przedsiębiorstw działających na terenie Polski. Organizowane są również wyjazdy do firm z województwa pomorskiego i spotkania z kadrą menedżerską. W planach są również wspólne wyjazdy integracyjne ze studentami innych uczelni.

Aktualności

 1. kategoria: 
  Komunikaty dziekanatu, Koło menedżerskie,
   data dodania: 
  15.05.2014,
  dodał:
  tm

  Konferencja studencka "Aktualne trendy w zarządzaniu i inżynierii produkcji"

  W niżej podanych dniach odbędzie się konferencja studencka pt. "Aktualne trendy w zarządzaniu i inżynierii produkcji" dla studentów Wydziału Studiów Inżynierskich: - 31.05.2014 (sobota) godz. 13:30-16:00 w Tczewie (w auli), dla studentów studiujących w Tczewie; - 14.06.2014 (sobota) godz. 13:30-16:00 w Gdańsku (sala zostanie podana później), dla studentów studiujących w Gdańsku i Kartuzach. Każda grupa studencka przygotowuje i zaprezentuje podczas konferencji około 20-minutowe wystąpienie (z zakresu ww. tematyki). Możliwe są prezentacje MS PowerPoint, filmy lub inne formy.

 2. kategoria: 
  Koło socjologiczno-filozoficzne, Koło menedżerskie, Koło naukowe administracyjne, Pozostałe,
   data dodania: 
  14.11.2013,
  dodał:
  tm

  Podsumowanie konferencji naukowej z 11 października 2013

  W dniu 11 października 2013 r. w siedzibie GPN-T odbyła się konferencja naukowa pt. „Bezpieczeństwo zdrowotne człowieka” [czytaj więcej...]

 3. kategoria: 
  Komunikaty dziekanatu, Koło menedżerskie, Dyplomanci,
   data dodania: 
  30.10.2013,
  dodał:
  tm

  Konkurs prac licencjackich

  Z przyjemnością informujemy, iż Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku przystępuje do organizacji kolejnej, już X Edycji Konkursu Prac Licencjackich. Ideą konkursów jest promowanie absolwentów wyższych uczelni z terenu województwa pomorskiego oraz stworzenie im możliwości współpracy z przedsiębiorstwami regionu pomorskiego. Konkurs poświęcony jest współczesnym problemom ekonomicznym i innowacyjności w gospodarce, ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju regionu gdańskiego. Spośród wszystkich prac licencjackich nadesłanych do Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Gdańsku, Kapituła Konkursowa, gdzie zasiadają profesorowie wyższych uczelni z terenu Trójmiasta, wyłoni te, które będzie można określić mianem innowacyjnych, nieszablonowych i łamiących utarte schematy. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i nadsyłania prac licencjackich w nieprzekraczalnym terminie do 30 listopada br. na adres: Polskie Towarzystwo Ekonomiczne w Gdańsku ul. Długi Targ 46/47 80-830 Gdańsk z dopiskiem: Konkurs Prac Licencjackich.

 4. kategoria: 
  Koło socjologiczno-filozoficzne, Koło public relations, Komunikaty dziekanatu, Koło menedżerskie, Koło wiedzy obronnej, Koło naukowe administracyjne, Sekcja strzelania sportowego,
   data dodania: 
  12.06.2013,
  dodał:
  tm

  Studenckie konferencje naukowe -kontynuacja 15 i 16 czerwca

  Zapraszamy na kontynuację studenckiej konferencji naukowej "Administracja publiczna - różnorodność i zakres działania" (prowadzący dr Bartłomiej Krzyczkowski), która odbędzie się w sobotę 15.06 - g. 13.40 oraz w niedzielę 16.06 - g. 8.15, w Audytorium III (budynek C). Zapraszamy na studenckie konferencje naukowe, które odbędą się 25 maja 2013 r. w godzinach 13.40-16.05. Sala 5: dr Bazyli Panasiuk - "Węzłowe problemy współczesnej pedagogiki" Audytorium I: dr Bartłomiej Krzyczkowski - "Administracja publiczna - różnorodność i zakres działania" Audytorium III: dr inż. Radosław Drozd - "Praktyczne aspekty funkcjonowania, zarządzania i inżynierii produkcji" Po konferencjach serdecznie zapraszamy wszystkich studentów na „Piknik strzelecki”, który odbędzie się w ramach Wydmynaliów 2013. W programie m.in. zawody w: - strzelaniu z karabinka pneumatycznego, - strzelaniu z wiatrówki, - rzucaniu nożem - rzutką do tarczy, - rzucaniu lotkami do tarczy, - ognisko i kiełbaski. Miejsce spotkania to boisko nr II za budynkiem C. Zawodom przewodniczył będzie Pan ppłk Zbigniew Kozłowski, Kierownik Studium POiPZ. Gorąco zapraszamy do uczestnictwa!

 5. kategoria: 
  Koło menedżerskie, Biuro Karier,
   data dodania: 
  05.04.2013,
  dodał:
  tm

  Konferencja dla studentów "Start w Przyszłość"

  Firmy z sektora BPO/SSC/CoE zapraszają na Konferencję Start w Przyszłość, która odbędzie się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego (Sopot, ul. Armii Krajowej 101) w dniu 12 kwietnia 2013. W programie przewidziane są warsztaty oraz panele dyskusyjne. Zapisy na warsztaty na stronie wydarzenia: www.startwprzyszlosc.pl. Studentów ostatnich lat studiów zachęcamy do zabierania ze sobą Cirriculum Vitae.

Pobierz informator na studia w PDF

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

Pobierz informator