GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 14.08.2019

Znajdujesz sie w:

data dodania:
12.03.2013,
dodał:
jm

Drukuj Studia inżynierskie

Gdańska Szkoła Wyższa po kilku latach prowadzenia studiów na kierunkach: administracja, ekonomia, stosunki międzynarodowe, socjologia, od roku akademickiego 2008/2009 uruchomiła studia inżynierskie.

W związku z dużym zainteresowaniem i zapotrzebowaniem na rynku pracy GSW otworzyła studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji, na nowo powstałym Wydziale Studiów Inżynierskich w siedzibie GSW w Gdańsku, a następnie również na Wydziale Zamiejscowym w Słupsku.

Zapoznaj się ze wszystkimi specjalnościami studiów prowadzonymi w ramach kierunku studiów inżynierskich "zarządzanie i inżynieria produkcji".

„Zarządzanie (...) i nauki techniczne - gwarantują pracę”

fragment artykułu prasowego

„Z badań przeprowadzonych przez TNS OBOP na zamówienie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego wynika, że w Polsce za rok będzie brakowało ponad 55 tys. inżynierów, a za 5 lat już ponad 76 tys. Oznacza to, że absolwenci studiów technicznych nie powinni mieć kłopotów ze znalezieniem pracy. Jednak nie wszyscy. Według Banku Danych o Inżynierach poszukiwani będą inżynierowie mechanicy, elektronicy i elektrotechnicy, informatycy, automatycy, budowlańcy i architekci, specjaliści od zarządzania produkcją...”.
J. Góra, Zarządzanie, psychologia i nauki techniczne - gwarantują pracę, Gazeta Prawna z dn. 09.06.2008.

„Inżynier znaczy sukces”

fragment artykułu prasowego

„- Rynkiem pracy rządzi prawo popytu i podaży. Popyt na absolwentów studiów technicznych jest dziś ogromny. A podaż wciąż za mała - tłumaczy Magdalena Jóźwik z Banku Danych o Inżynierach (BDI). - Dlatego inżynierowie wszelkich branż i informatycy nie mają problemów ze znalezieniem pracy. Jak wynika z badań BDI, świeżo upieczony absolwent z tytułem inżyniera może liczyć po studiach średnio na pięć ofert pracy.”
I. Dominik, Inżynier znaczy sukces, Newsweek Polska, nr 20/2008 z dn. 18.05.2008.

Wybierz dział

Wybierz dział z poniższego menu.

Pobierz informator na studia w PDF

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

Pobierz informator

Szybki kontakt

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

Informacja GSW

Telefon
58 305 08 12
GG
2