GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 14.08.2019

Znajdujesz sie w:

data dodania:
06.06.2014,
dodał:
tm

Drukuj Wyrównawczy kurs z matematyki dla studentów studiów inżynierskich

Inżynierowie to specjaliści, na których popyt pracodawców jest dużo większy niż podaż kandydatów. Polskie uczelnie mają renomę i umożliwiają zdobycie wykształcenia na wysokim poziomie. Są to jednak studia trudne i wymagające dużego zaangażowania ze strony studenta, co może niektórych zniechęcać do zdobycia dyplomu inżyniera. Rynek pracy pokazuje jednak, że trud się opłaca i będzie opłacał się nadal – brak kadry inżynierskiej staje się bowiem widocznym problemem naszej gospodarki.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku pracy, jeżeli chodzi o popyt na inżynierów, Gdańska Szkoła Wyższa prowadzi studia inżynierskie na 3 kierunkach:

  • zarządzanie i inżynieria produkcji,
  • gospodarka przestrzenna,
  • architektura krajobrazu,

gdzie szczególnie istotna jest znajomość przedmiotów ścisłych.

Wykładowcy oczekują przygotowania z matematyki, dlatego też ogromne znaczenie ma organizowany przez Gdańską Szkołę Wyższą, specjalnie dla studentów I roku studiów inżynierskich, darmowy kurs z matematyki. Daje on możliwość utrwalenia, bądź też uzupełnienia wiadomości z matematyki tym, którzy swoją przygodę z tym przedmiotem zakończyli kilka lat temu.

Studenci, na początku I semestru, uczestniczą w kursie wyrównawczym z matematyki, powtarzając materiał ze szkoły średniej, a następnie przechodząc do materiału trudniejszego, już na poziomie inżynierskim.

Wybierz dział

Wybierz dział z poniższego menu.

Pobierz informator na studia w PDF

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

Pobierz informator

Szybki kontakt

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

Informacja GSW

Telefon
58 305 08 12
GG
2