GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 14.08.2019

Znajdujesz sie w:

data dodania:
14.09.2017,
dodał:
tm

Drukuj Świetlica dla dzieci Studentów GSW

Świetlica dla Dzieci w budynku Gdańskiej Szkoły Wyższej przy Biskupiej 24B

Gdańska Szkoła Wyższa oraz Stowarzyszenie WAGA zapewniają opiekę dzieciom Studentów GSW. Studiujesz w weekendy, masz sprawę do załatwienia w uczelni lub ważny egzamin i nie masz opieki dla dziecka? Skorzystaj z naszej pomocy. Zapraszamy!

Gdzie: Gdańska Szkoła Wyższa, ul. Biskupia 24B, sala 204, I piętro.
Kiedy: opieka w czwartki od 15:00 do 19:00 oraz w soboty od 10:00 do 16:00.

Od czerwca 2017 roku w budynku siedziby Gdańskiej Szkoły Wyższej przy Biskupiej 24B znajduje się Świetlica dla Dzieci prowadzona przez Stowarzyszenie WAGA w ramach Centrum Aktywizacji Społecznej i Zawodowej. Świetlica przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 5, 6 lat (dziecko musi być samodzielne) do 10. roku życia. Świetlica ma za zadanie wspierać dzieci w ich rozwoju edukacyjnym i społecznym. Pod okiem wykwalifikowanych opiekunek, dzieci bawią się, grają w gry planszowe, układają puzzle, spędzają czas na świeżym powietrzu; prowadzone są też zajęcia edukacyjne. Cyklicznie organizujemy różne atrakcje dla dzieci, m.in. spotkania z gośćmi, udział w warsztatach, wspólne nocowanie połączone z zabawami. Dzieci są przyprowadzane przez rodziców, aby rodzic pisemnie wyraził zgodę na uczestnictwo dziecka w zajęciach. Więcej informacji na temat świetlicy znajduje się w siedzibie Stowarzyszenia WAGA przy ulicy Biskupiej 4 w Gdańsku oraz na facebooku: https://web.facebook.com/Stowarzyszenie-WAGA.

Zamiar przyprowadzenia dziecka/dzieci prosimy zgłaszać mailowo: a.skierka.waga@gmail.com do środy wieczorem i oczekiwać na odpowiedź, a w sytuacji nagłej kontaktować się z: Anna Skierka, tel. 513 854 715.

Pobierz informator na studia w PDF

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

Pobierz informator

Szybki kontakt

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

Informacja GSW

Telefon
58 305 08 12
GG
2