GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 24.04.2018

Znajdujesz sie w:

data dodania:
25.08.2008,
dodał:
tm

Drukuj Koło wiedzy obronnej

Ogólnie

Studenckie koła naukowe mają za zadanie pobudzanie i rozszerzanie zainteresowań naukowych i zawodowych studentów, rozwijanie wiedzy i umiejętności analitycznych w odniesieniu do wybranych problemów oraz zdobywanie nowych, inspirujących doświadczeń i kontaktów przydatnych w pracy zawodowej i działalności publicznej. Serdecznie zapraszamy.


Informacje o kole naukowym

Działa na rzecz pogłębienia wiedzy i umiejętności z zakresu obronności, wojskowości i historii wojskowości. Spotkania o charakterze samokształceniowym oraz prelekcje zaproszonych gości odbywają się raz na miesiąc. Koło współpracuje ze Stowarzyszeniem Wiedzy Obronnej. Od 2004 roku reprezentuje uczelnię w corocznych ogólnopolskich konkursach wiedzy obronnej „Military Żak” organizowanych przez Ministerstwo Obrony Narodowej.

Pliki do pobrania

Archiwum plików
Typ plikuNazwa plikuOpis plikuData dodania lub aktualizacji i rozmiar pliku
Informacja

Wciśnij prawy przycisk myszy na wybranej pozycji i wybierz opcję: "zapisz element (...)"

Bezpłatny program do odczytu plików .pdf. Program należy ściągnąć a następnie zainstalować, postępując zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie.

Najnowsza wersja programu do pobrania ze strony producenta www.adobe.com/products/acrobat/readstep2.html

dokument JPGMilitary Żak 200425.08.2008
108kB

Aktualności

 1. kategoria: 
  Komunikaty dziekanatu, Koło wiedzy obronnej, Biuro Karier, Dyplomanci, Praktyki zawodowe, Studium przysposobienia obronnego,
   data dodania: 
  10.10.2013,
  dodał:
  ab

  Studium Przysposobienia Obronnego i Praktyk Zawodowych NIECZYNNE w dniach 11-12.10.2013 r. CZYNNE w dn. 13.10.2013 r.

  W dniach 11-12.10.2013 r. (piątek i sobota) Studium Przysposobienia Obronnego i Praktyk Zawodowych oraz Biuro Karier będzie NIECZYNNE z powodu wyjazdu służbowego. Studium będzie CZYNNE wyjątkowo w dniu 13.10.2013 r. (niedziela) w godz. 11:00-14:00.

 2. kategoria: 
  Koło socjologiczno-filozoficzne, Koło public relations, Komunikaty dziekanatu, Koło menedżerskie, Koło wiedzy obronnej, Koło naukowe administracyjne, Sekcja strzelania sportowego,
   data dodania: 
  12.06.2013,
  dodał:
  tm

  Studenckie konferencje naukowe -kontynuacja 15 i 16 czerwca

  Zapraszamy na kontynuację studenckiej konferencji naukowej "Administracja publiczna - różnorodność i zakres działania" (prowadzący dr Bartłomiej Krzyczkowski), która odbędzie się w sobotę 15.06 - g. 13.40 oraz w niedzielę 16.06 - g. 8.15, w Audytorium III (budynek C). Zapraszamy na studenckie konferencje naukowe, które odbędą się 25 maja 2013 r. w godzinach 13.40-16.05. Sala 5: dr Bazyli Panasiuk - "Węzłowe problemy współczesnej pedagogiki" Audytorium I: dr Bartłomiej Krzyczkowski - "Administracja publiczna - różnorodność i zakres działania" Audytorium III: dr inż. Radosław Drozd - "Praktyczne aspekty funkcjonowania, zarządzania i inżynierii produkcji" Po konferencjach serdecznie zapraszamy wszystkich studentów na „Piknik strzelecki”, który odbędzie się w ramach Wydmynaliów 2013. W programie m.in. zawody w: - strzelaniu z karabinka pneumatycznego, - strzelaniu z wiatrówki, - rzucaniu nożem - rzutką do tarczy, - rzucaniu lotkami do tarczy, - ognisko i kiełbaski. Miejsce spotkania to boisko nr II za budynkiem C. Zawodom przewodniczył będzie Pan ppłk Zbigniew Kozłowski, Kierownik Studium POiPZ. Gorąco zapraszamy do uczestnictwa!

 3. kategoria: 
  Komunikaty dziekanatu, Koło wiedzy obronnej, Sekcja strzelania sportowego, Biuro Karier, Dyplomanci, Praktyki zawodowe, Studium przysposobienia obronnego,
   data dodania: 
  16.05.2013,
  dodał:
  ab

  Studium Przysposobienia Obronnego i Praktyk Zawodowych oraz Biuro Karier NIECZYNNE w dniach 17-18.05.2013 r.

  W dniach 17-18.05.2013 r. Studium Przysposobienia Obronnego i Praktyk Zawodowych oraz Biuro Karier będą NIECZYNNE z powodu wyjazdu służbowego.

 4. kategoria: 
  Koło socjologiczno-filozoficzne, Koło public relations, Komunikaty dziekanatu, Koło menedżerskie, Koło wiedzy obronnej, Koło naukowe administracyjne, Sekcja piłki siatkowej, Koła naukowe, Sekcja strzelania sportowego,
   data dodania: 
  23.10.2009,
  dodał:
  ab

  Zapisy do kół naukowych i sekcji sportowych

  W Dziekanacie przyjmowane są zapisy (...)

 5. kategoria: 
  Koło wiedzy obronnej, Sekcja strzelania sportowego,
   data dodania: 
  09.10.2009,
  dodał:
  ab

  Piknik strzelecki

  W dniu 11.10.2009 r. (niedziela) Studium POiPZ oraz Sekcja strzelania sportowego organizują "III Piknik Strzelecki". Start godz. 13:00. Miejsce - strzelnica na terenie kampusu GWSA. Walczymy o "Puchar Kanclerza" w kategorii pań i panów oraz pieczemy kiełbaski na ognisku. Zgłoszenia przyjmuje kierownik Studium POiPZ, pokój B10 (budynek "B").

Materiały do pobrania

Archiwum plików

Pobierz informator na studia w PDF

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

Pobierz informator