GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 19.07.2019

Znajdujesz sie w:

data dodania:
25.04.2019,
dodał:
tm

Drukuj Jedziesz na Mundial 2018 do Rosji? Poznaj język rosyjski!

Wpis nieaktualny

Rosyjski dla kibiców-podróżników, to kurs zaprojektowany tak, aby pomóc funkcjonować w Rosji – w warunkach innego języka i innej kultury. Proponujemy efektywną naukę w krótkim czasie. Kurs został stworzony przede wszystkim z myślą o osobach wyjeżdżających do Rosji w celach turystycznych. Kurs przeznaczony jest dla osób, które w krótkim czasie chcą opanować język na poziomie komunikatywnym, w stopniu wystarczającym do prowadzenia rozmów w: komunikacji miejskiej, taksówce, na lotnisku i na stadionie, w sklepie, hotelu, banku, restauracji czy u lekarza. Kurs umożliwi zrozumienie komentarzy sportowych i czytanie informacji o sukcesach naszej drużyny oraz ułatwi kontakt z innymi kibicami.

Oferowany kurs to propozycja dla osób planujących wyjazd do Rosji na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 oraz wszystkich tych, którzy chcą nauczyć się języka rosyjskiego lub poprawić swoje umiejętności językowe. Założeniem kursu jest czynne przyswojenie przez słuchaczy jak największej ilości słów, zwrotów i wyrażeń umożliwiających efektywną komunikację w życiu codziennym.

Adresatami szkolenia z języka rosyjskiego dla podróżników są osoby dorosłe, początkujące lub na niskim poziomie zaawansowania, zainteresowane jak najszybszym opanowaniem umiejętności skutecznej komunikacji w najbardziej istotnych sytuacjach życia codziennego i zawodowego, związanych z podróżowaniem za granicą.

Zajęcia odbywają się:

  • w godzinach przedpołudniowych: 8.30-10.30;
  • w godzinach popołudniowych: 16.30-18.30.
 
Kurs Opis
   
Kurs podstawowy
dla osób dorosłych
30 godzin.
Opłata: w zależności od ilości osób w grupie: od 400 do 550 zł.
Kurs podstawowy+
dla osób dorosłych
60 godzin.
Opłata: w zależności od ilości osób w grupie: od 750 do 900 zł.
Kurs dla dzieci 45 godzin.
Opłata od 550 do 700 zł.
Kurs dla zaawansowanych
(dorośli/dzieci)
90 godzin.
Opłata od 1350 zł.

Pobierz informator na studia w PDF

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

Pobierz informator

Szybki kontakt

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

Informacja GSW

Telefon
58 305 08 12
GG
2