GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 14.08.2019

Znajdujesz sie w:

data dodania:
19.03.2019,
dodał:
tm

Drukuj e-STUDIA - studiuj bez wychodzenia z domu


Dane teleadresowe i godziny pracy biur rekrutacji: NOWY DWÓR GD.
oraz w: Gdańsku, Koszalinie, Olsztynie, Słupsku, Tczewie i Kartuzach (wydział w organizacji) [wybierz "miejsce studiowania" z menu po prawej stronie].


Gdańska Szkoła Wyższa wprowadza e-STUDIA jako nowy system zdalnego nauczania (e-learning). Uczelnia, korzystając z platformy Moodle, wspiera tradycyjny tok kształcenia formami nowoczesnej edukacji. Większość zajęć, tj. około 60%, odbywa się przez Internet i polega na zapoznawaniu się studentów z zamieszczonymi przez nauczycieli akademickich materiałami (wykłady, prezentacje, ćwiczenia, filmy, instruktaże itp.) na platformie Moodle, a następnie wykonaniu i przesłaniu prac, rozwiązaniu zadanych problemów i ćwiczeń itp. do wykładowców. Pozostała część zajęć to 2–4 sobotnio-niedzielne zjazdy, w zależności od potrzeb, organizowanych w siedzibie Uczelni w Gdańsku.

Obsługa platformy Moodle jest prosta: wystarczy posiadać dostęp do Internetu. Logowanie polega na wprowadzeniu loginu i hasła. Dany student przypisany jest do konkretnych kursów. Wszyscy studenci przed przystąpieniem do e-learningu przejdą szkolenie z obsługi platformy.

e-STUDIA oferujemy na kierunkach:

administracja studia I i II stopnia (licencjackie i magisterskie)
zarządzanie i inżynieria produkcji studia I i II stopnia (inżynierskie i magisterskie)
architektura krajobrazu studia I stopnia (inżynierskie)
pedagogika studia I stopnia (licencjackie)Uczelnia, korzystając z platformy Moodle, organizować będzie wykłady e-learningowe dla studentów GSW. Poprzez platformę udostępniane będą materiały dydaktyczne uzupełniające przedmioty podstawowe, kierunkowe i specjalizacyjne. Istotnym elementem działalności e-learningowej w GSW jest zapewnianie studentom wirtualnej obudowy wspomagającej realizację przedmiotów ujętych w programie studiów. System Moodle pozwala m.in. na utworzenie prowadzącemu zajęcia – miejsca, w którym publikowane będą elektroniczne materiały edukacyjne dla grupy studentów z danego kierunku oraz wykorzystania wielu innych usług internetowych na potrzeby dydaktyki, takich jak: przydzielanie zadań, prowadzenie testów sprawdzających, słowników pojęć itd. Materiały te są podstawą realizacji (m.in. poprzez forum dyskusyjne) wirtualnych zajęć, a aktywność on-line studentów stanowi, obok tradycyjnego egzaminu, ważny element oceny końcowej z przedmiotu.

Zalety e-STUDIÓW

  1. Nauka w dowolnym miejscu (jedynym warunkiem jest dostęp do Internetu).
  2. Nauka o dowolnej porze dnia lub nocy (student w znacznym stopniu sam decyduje, kiedy się uczy).
  3. Oszczędność czasu (brak dojazdów do miejsca szkolenia lub nauki; nie trzeba odrywać się od swoich codziennych zajęć).
  4. Elastyczne tempo nauki (wielokrotny dostęp do materiałów, zadań, testów).
  5. Większe urozmaicenie nauki dzięki zastosowaniu multimediów i niewerbalnej prezentacji materiału.
  6. e-learning jest rodzajem kursu indywidualnego, w związku z czym wykładowca nadzoruje naukę każdego studenta z osobna.
  7. Relacje międzyludzkie są rozwijane zdalnie przy zastosowaniu komunikatorów audio-wideo typu Skype, forów dyskusyjnych, czatów, blogów, poczty elektronicznej lub innych środków komunikacyjnych.
  8. Fora dyskusyjne i inne formy elektronicznej komunikacji zdalnej mogą inicjować i zachęcać do kontaktów osobistych i tworzenia grup wzajemnej pomocy.

Nowy Dwór Gdański

Rekrutację na studia prowadzi biuro Centrum Dydaktycznego w Nowym Dworze Gdańskim, które zlokalizowane jest w budynku Zespołu Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gd. przy ulicy Warszawskiej 54.

Kontakt
Telefony E-mail Miejsce Adres
tel. 55 247 24 91 wewn. 44 NowyDworGdanski
@gsw.gda.pl
  82-100 Nowy Dwór Gd.
ul. Warszawska 54
Rekrutacja odbywa się w następujących godzinach:
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
15:00 - 16:00 15:00 - 16:00 15:00 - 16:00 15:00 - 16:00 15:00 - 16:00 8:00 - 12:00* 8:00 - 12:00*

Uwagi dodatkowe: * w weekendy - w zjazdy studiów niestacjonarnych

Mapa dojazdu

wkrótce...

Pliki do pobrania

Archiwum plików
Typ plikuNazwa plikuOpis plikuData dodania lub aktualizacji i rozmiar pliku
Informacja

Wciśnij prawy przycisk myszy na wybranej pozycji i wybierz opcję: "zapisz element (...)"

Bezpłatny program do odczytu plików .pdf. Program należy ściągnąć a następnie zainstalować, postępując zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie.

Najnowsza wersja programu do pobrania ze strony producenta www.adobe.com/products/acrobat/readstep2.html

dokument PDFInformator na studia19.03.2019
8MB

Wybierz dział

Wybierz dział z poniższego menu.

Materiały do pobrania

Archiwum plików

Pobierz informator na studia w PDF

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

Pobierz informator

Szybki kontakt

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

Informacja GSW

Telefon
58 305 08 12
GG
2