GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 14.08.2019

Znajdujesz sie w:

data dodania:
07.10.2013,
dodał:
tm

Drukuj Bankowość * Finanse * Samorząd – Wiedza on-line

Gdańska Szkoła Wyższa bierze udział w programie „Bankowość * Finanse * Samorząd – Wiedza on-line” wdrożonym przez Związek Banków Polskich oraz Wydawnictwo Centrum Prawa Ban­ko­wego i Informacji.

Program zapewnia studentom oraz pracownikom naukowym bezpłatny dostęp do elektronicz­nych wersji uznanych czasopism fachowych:

  1. Miesięcznik Finansowy BANK
  2. Nowoczesny Bank Spółdzielczy
  3. Europejski Doradca Samorządowy
  4. Finansowanie Nieruchomości
  5. Kurier Finansowy.

W pismach wypowiadają się specjaliści, przedstawiciele biznesu, nauki i polityki gospodarczej. Pracę z tekstem ułatwia możliwość wyszukiwania, zaznaczania, robienia notatek oraz drukowania wybranych fragmentów.

Aby skorzystać z Programu wystarczy zarejestrować się na stronie www.aleBank.pl i otrzymać dostęp do:

  • bieżących wydań pism,
  • archiwum.

Studenci, słuchacze studiów podyplomowych oraz nauczyciele akademiccy Gdańskiej Szkoły Wyższej mogą dokonać bezpłatnej rejestracji, korzystając z linku poniżej:
zarejestruj się.

Rejestrując się należy pamiętać o wybraniu odpowiedniego typu konta na stronie rejestracji: "Student", "Nauczyciel akademicki" lub "Słuchacz studiów podyplomowych".


Wybierz dział

Wybierz dział z poniższego menu.

Pobierz informator na studia w PDF

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

Pobierz informator

Szybki kontakt

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

Informacja GSW

Telefon
58 305 08 12
GG
2